Na skok od zdravia

V liečivom prostredí Balneoterapie, kde sa podáva väčšina liečebných procedúr, pár metrov od hlavného vchodu Vás vždy s úsmevom privíta usmiaty personál. Vstup do bistra je priamo z rozložitých priestorov vestibulu Balneoterapie, kde nájdete viacero stánkov s oblečením alebo suvenírmi. Či už ste práve skončili na masáži, vyšli zo zdravého uhličitého kúpeľa alebo sa len tak prechádzate kúpeľmi, vždy ste vítaní na tomto útulnom mieste. Bistro je otvorené v pracovné dni od ôsmej rána do štvrtej hodiny poobede, kedy sa život v balneoterapii upokojuje. 

bb
bb

Retro vytvorené časom

Celé bistro je lemované pohodlným gaučom, okolo ktorého sú umne rozostavané stolíky s fotelkami a stoličkami. Každý pozorný návštevník si ihneď všimne retro ladenie celého priestoru. Retro duch bistra Vám navodí pocit posedenia v dobách starších a ľahko zabudnete na problémy dneška. Hoci je ústredným monumentom pilier lemovaný záhradkou zelených kvetov, srdcom bistra zostáva dlhý bar na konci ktorého je vitrínka s pochutinami. V nej nájdete denne čerstvé chlebíčky, ktoré rýchlo zaženú hlad a potešia maškrtný jazyk, ale aj vynikajúce koláčiky podľa dennej ponuky.
 

To najlepšie pre Vás

Tak ako aj v ostatných našich zariadeniach, aj tu z poza baru vyvoniava prémiový výber selekcie kávových odrôd Poesia od spoločnosti Julius Meinl. Kto má chuť na čaj, nezostane smutný. Čaj z čerstvej mäty, čerstvého zázvoru alebo bylín dopĺňa široký výber čajov Julius Meinl. Samozrejmosťou sú osviežujúce limonády, minerálne vody ale aj ostrejšie nápoje. Milovníci piva sa potešia zo širokého výberu, zatiaľ čo vinári ocenia kvalitu rozlievaných vín, ktorých druh meníme pravidelne podľa sezónnosti. Tešíme sa na Vašu návštevu!
 

bb
Otváracie hodiny Čas
Pondelok - Piatok 08:00 - 16:00