Španielska stopa

Viac než 3 roky bol osobným kuchárom španielskej princeznej, neskôr sa staral o hostí v uznávaných hoteloch a dnes si jeho jedlá môžete vychutnať aj u nás. Spojenie jeho skúseností so španielskym kráľovským dvorom a súčasne história našich kúpeľov, ktorá je španielskou, kráľovskou stopou naveky poznačená tvorí harmóniu ako z románu knihy. Na Slovensku patrí medzi špičkových šéfkuchárov, ktorý svoj um a skúsenosti už 25 rokov pretavuje do znamenitých jedál. „Jedlu nesmie chýbať duša. Finálny výsledok je však priesečníkom  nielen prvotnej inšpirácie, ale najmä zručnosti a tovaroznalectva,“ hovorí náš šéfkuchár Marek Brezina.

Brezina Marek
ghs

Svetové jedlá regiónu

Tunajší kraj je bohatý na minerálne pramene, ale aj na poctivé farmárske produkty. V jedlách z nášho à la carte menu tak vždy spoznáte aj kúsok regiónu. Počas celého roka si u nás môžete vychutnávať jedlá z pestrého sezónneho à la carte menu. Náš šéfkuchár ho zostavil tak, aby dokázalo potešiť milovníkov rýb, syrov, kvalitného mäsa, tradičnej kuchyne i delikátnych dezertov. Keď nás navštívite v našej à la carte reštaurácii, denne od obeda až do večera sa môžete tešiť na dokonalý zážitok skrytý v detailoch prvotriedneho jedla.

Každý moment šťastia

Hovorí sa, že je ťažké byť neveselý, keď máte práve naservírovaný skvelý dezert. V našom menu preto vždy nájdete aj starostlivo pripravené dezerty, ktoré zvládnu rozjasniť každý moment. Môžete sa spoľahnúť, že u nás vždy nájdete miesto, na ktorom sa netreba nikam ponáhľať, môžete si užívať dobrú spoločnosť, skvelé jedlo, dopriať si čas pre seba a regeráciu. Srdečne Vás preto pozývame, aby ste Vaše chvíle šťastia s rodinou alebo priateľmi prišli stráviť do našej à la carte reštaurácie, či už pri príležitosti rodinnej oslavy, ktorú Vám radi zorganizujeme presne podľa Vašich predstáv alebo len tak, na luxusnej večeri v úžasnom prostredí.
 

dezert
Otváracie hodiny Čas
Každý deň 12:00 - 20:00