Elegancia, história, dokonalosť

Už pri vstupe do Grand Hotela Strand**** všímavému návštevníkovi zavonia lahodná vôňa delikátnej kávy. Je to preto, že hneď za rohom naproti recepcii sa v skvostných a reprezentatívnych priestoroch nachádza Lobby bar, ktorý je výnimočný v každom jednom aspekte. Otvorený je každý deň od rána až do neskorého večera, aby si v pohodlí hotela mohli klienti, ale aj návštevníci kedykoľvek a v pohodlí vychutnať skvelú kávu alebo obľúbený drink. Ak chcete zažiť atmosféru, ktorá v sebe nesie chuť dávnej kúpeľnej histórie, luxus v drobných detailoch vybavenia a súčasne si vychutnať dokonalý pôžitok pre Vaše chuťové bunky, ste na tom pravom mieste.
 

lb
stoly

Malé - veľké zážitky

Srdce Lobby baru tvorí luxusný bar, skrývajúci bohatstvá, o ktorých sa dozviete z nápojového lístka alebo od šikovných barmanov. Tí Vám vždy radi odporučia alebo poradia s najlepšou dennou ponukou. Najmodernejšie technológie prípravy kávy zaručujú, že šálka Espressa, Cappuccina, Viedenskej, Alžírskej alebo Írskej kávy či unikátneho Caffè corretta budú malým - veľkým zážitkom, ktorý sa celý odohrá za Vašim stolom. Za ním si pohodlne posedíte v elegantných, historických kreslách. Dominantou Lobby baru je masívne piano, pri ktorom sa často organizujú hudobné večery.

Jeden krát nestačí

Veľký výber českých a slovenských pív spolu so sezónnou ponukou rozlievaných vín najvyššej kvality sú samozrejmosťou. Špecializáciu máme v neuveriteľnom výbere destilátov. Dvanásť druhov Ginu najkvalitnejších značiek, Brandy, Cognac, výber Rumov, japonské, škótske, americké či írske Whiskey a znamenitý výber lokálnych aj svetových destilátov či miešaných kokteilov zarámuje ponuku, ktorá Vás priam prinúti navštíviť Lobby bar ešte raz. Tešíme sa na Vás a radi Vás privítame v jedinečnej atmosfére Lobby baru Grand Hotela Strand****.

kava
Otváracie hodiny Čas
Každý deň 08:00 - 22:00