Voľné chvíle v kúpeľoch

Lobby bar v hoteli Travertín *** je nový, moderný a skvele vybavený priestor v našich kúpeľoch. Nachádza sa pri recepcii hotela Travertín ***, ktorý prešiel úplnou interiérovou rekonštrukciou. V minulosti tieto priestory slúžili ako kancelárie, dnes však poslúžia Vám ako príjemný priestor kde stráviť voľné chvíle v kúpeľoch. Bar je ladený v štýle hotela, drevené prvky striedajú sivé doplnky.

fd
kvr t1 lobby

Pulzujúce srdce hotela

Hoci sú celé priestory Lobby baru nové a moderné, citlivo sme sa snažili udržať tradíciu pôvodného hotela, ktorý sa už určite môže radiť medzi monumenty kúpeľov. Dôkazom toho sú aj pôvodné kreslá, na ktoré sa môžete aj dnes usadiť. Posedenie na nich určite padne vhod hlavne po ceste do kúpeľov, keď sa rovno pri príjme na Váš liečebný pobyt osviežite nápojmi našej ponuky.

Na zdravie!

Ponuka Lobby baru v Hoteli Travertín *** je skutočne pestrá. Kávy v rôznych variantoch prípravy dopĺňa ponuka čerstvých čajov, aj čajov známych značiek. Labužník určite nepohrdne ani horúcou čokoládou. Pivká z výčapu, ale aj fľaškové hviezdy sú samozrejmosťou. Ponuka alkoholu je skutočne znamenitá. Svetoznáme značky Ginu, Brandy, Cognaku, Rumu alebo Whisky dopĺňajú tradičné ovocné destiláty či miešané koktejly. Čo viac povedať? Iba "na zdravie"!
 

kvr t1 lobby bar
Otváracie hodiny Čas
Každý deň 09:00 - 22:00