Informácie o pobyte

  

Cena
Od 309,00
/POBYT

V tichu Spišskej Magury

Silvester sa dá osláviť aj inak ako v hluku a zhone rušných lokalít. Ponúkame Vám stráviť tohtoročný Silvester v skutočne pokojnom prostredí podhoria Spišskej Magury, v bezprostrednej blízkosti Tatier a Pienin, kde ticho prírody bude dopĺňať iba každodenný kultúrny program. Denné užívanie liečebných procedúr Vám do prelomu rokov prinesie skutočné uvoľnenie tela aj mysle, dokonalý relax Vám zabezpečí voľný vstup do wellness s krytým termálnym bazénom.

Viac o Grand Hoteli Strand****

ghs
reštaurácia

Iná úroveň gastronómie

Viac než 3 roky bol osobným kuchárom španielskej princeznej, neskôr sa staral o hostí v uznávaných hoteloch a dnes si jeho jedlá môžete vychutnať aj u nás, počas Vášho silvestrovského pobytu. Spojenie jeho skúseností so španielskym kráľovským dvorom a súčasne história našich kúpeľov, ktorá je španielskou, kráľovskou stopou naveky poznačená tvorí harmóniu ako z románu knihy. Na Slovensku patrí medzi špičkových šéfkuchárov, ktorý svoj um a skúsenosti už 25 rokov pretavuje do znamenitých jedál.

Viac o gastronómii v kúpeľoch

Kultúra a hudobné večery

Každý večer sa o Vašu zábavu budú starať regionálny hudobníci, ktorí dokonale vedia vystihnúť atmosféru momentu a privodiť tak chvíle šťastia všetkým divákom. Svoje umenie Vám predstavia aj počas gastronomických zážitkov, napríklad počas večera regionálnych špecialít, kedy popri ich skvostnom umení ochutnáte to najlepšie čo Severný Spiš ponúka. 

piano

Polpenzia v Grand Hoteli Strand

 

Polpenzia v Grand Hoteli Strand

Liečebné procedúry

 

Liečebné procedúry

Voľný vstup do Aqua Thermall Wellness

 

Voľný vstup do Aqua Thermall Wellness

Voľný vstup do bazéna v Grand Hoteli Strand****

 

Voľný vstup do bazéna v Grand Hoteli Strand****

Možnosť využiť rekreačný poukaz

 

Možnosť využiť rekreačný poukaz

Rezervačný formulár

Súhlas so spracovaním osobných údajov
Treba doplniť do webformu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://kvr.amis.sk/admin/structure/webform/manage/rezervacny_formular , pole Súhlasím s terms of service.