Kúpele Vyšné Ružbachy | Liečebné, rekondičné, wellness a dovolenkové pobyty

recepcia: +421/52 42 66 111
email: info@ruzbachy.sk
sk gb ru
slider imageslider imageslider imageslider imageslider imageslider image

  

  

   

Online
rezervácia

Projekt Integrácia

Projekt INTEGRÁCIA predstavuje schopnosť spájať svet dospelých a detí. Umožňuje vstúpiť do ich krehkého sveta a ukázať cestu k vzájomnej tolerancii a porozumeniu.

Prostredníctvom našich aktivít, medzi ktoré patrí aj odmeňovanie detí v detských domovoch, nemocniciach, krízových centrách, organizovanie detských táborov, workshopov, kultúrno-spoločenských a športových podujatí, chceme upriamiť pozornosť tam, kde je najviac potrebná, k najkrehkejším ľudským bytostiam – deťom. Spojiť školy základné, špeciálne, detské domovy, nadácie, občianske združenia, centrá voľného času a známe osobnosti zo sveta športu, kultúry, obyčajných ľudí, ale predovšetkým všetky deti bez rozdielu...

Dňa 1.10.2014 sa uskutočnil 6.ročník koncertu Integrácie, ktorý sa konal v Mestskej športovej hale v Prešove. Svojím dobrovoľným príspevkom podporili hendikepované deti a odmenou pre nich bol nezabudnuteľný kultúrny zážitok.

Bohatý program vytvorilo množstvo známych osobností ako napr. Leoš Mareš. Katka Brychtová, Dara Rolins, skupina Desmod, Lobo, Michal Hudák, Lukáš Latinák, Ego, Celeste Buckingham a iní.

Našim kúpeľom bolo cťou sponzorovať takúto skvelú akciu.

Copyright © 2013 Kúpele Vyšné Ružbachy, a.s. | Všetky práva vyhradené.