Kúpele Vyšné Ružbachy | Liečebné, rekondičné, wellness a dovolenkové pobyty

recepcia: +421/52 42 66 111
email: info@ruzbachy.sk
sk gb ru
slider imageslider imageslider imageslider imageslider imageslider imageslider imageslider image

     

  

Online
rezervácia

Legendami opradené pramene vo Vyšných Ružbachoch: Napite sa a získate lásku! www.cas.sk

Legendami opradené pramene vo Vyšných Ružbachoch: Napite sa a získate lásku!

Tri hlty z prameňa lásky.Autor: Peter Novotný
 
16.10.2014, 10:00 | Kto chce zažiť večnú lásku, musí navštíviť kúpele Vyšné Ružbachy. Legenda hovorí, že voda z prameňov milencom zaručuje večnú lásku.  

Podľa miestnych je to overené už stovkami rokov a na okolí žije množstvo šťastných párov. Základom úspechu je napiť sa z dvoch žriediel. „Podľa legendy musíte najskôr spolu so svojím milým ochutnať prameň zabudnutia, aby ste z hlavy vymazali všetky strasti, problémy, prípadne nešťastné lásky. Potom prejdete k neďalekému prameňu lásky a pri ňom je potrebné napiť sa z dlaní milovanej osoby. Takto to bude zaručene fungovať,“ vysvetlila marketingová šéfka kúpeľov Martina Konrádyová.

Zázračné účinky prameňov otestovali aj Monika (30) a Michal (34). „Okrem toho, že tá voda je chutná, sme si istí, že na nás bude pozitívne účinkovať a čaká nás krásna budúcnosť,“ usmievali sa šťastní manželia. Okrem večnej lásky a šťastia si zabezpečili aj kus zdravia, nakoľko vyvierajúca voda pozitívne účinkuje na brušné problémy, zapálené mandle i na bolesť hlavy. Tiež je účinná pri liečení reumatických, zažívacích, kožných, pľúcnych a srdcových problémov.

 

Dva kroky na doživotné šťastie vo vzťahu

1. Napite sa z Prameňa zabudnutia.

Monika (30) a Michal (34) sa najskôr napili z prameňa zabudnutia. Ukazujú, že už si nechcú pamätať nič z toho zlého, čo doteraz zažili.

Za dúšok z prameňa zabudnutia.Autor: Peter Novotný

2. Napite sa z Prameňa lásky

Zaľúbená dvojica sa vzápätí napila z prameňa lásky. Pri ňom je potrebné napiť sa z dlaní milovanej osoby. Monika a Michal tak urobili a teraz veria, že ich čaká šťastný život plný lásky.

Tri hlty z prameňa lásky.
 
Tri hlty z prameňa lásky. Autor: Peter Novotný
 
So súhlasom: www.cas.sk

Copyright © 2013 Kúpele Vyšné Ružbachy, a.s. | Všetky práva vyhradené.