Kúpele Vyšné Ružbachy | Liečebné, rekondičné, wellness a dovolenkové pobyty

recepcia: +421/52 42 66 111
email: info@ruzbachy.sk
sk gb ru
slider imageslider imageslider imageslider imageslider imageslider imageslider imageslider imageslider image

  

Vstupenky už v predaji! 

    

  

  

Online
rezervácia

Firemné akcie

Plánujete zorganizovať sympózium, kongres,  konferenciu, výstavu, seminár prípadne   iné   odborné podujatie? Tak neváhajte a kontaktujte nás. Náš profesionálny prístup k práci, úcta ku klientom, výhodná cenová ponuka a vždy dodržané vopred dohodnuté pravidlá Vás oslovia a presvedčia, že ste na správnom mieste a vždy sa k nám radi vrátite.
Kapacita
Kongresová sála 150 192
Konferenčná sála 40 70
Konferenčná sála 30 60
Konferenčná sála Travertín II. 130 190
Kongresová sála 350 450
  • Prenájom všetkých konferenčných a kongresových miestností ZDARMA
  • Ponuka platí v mesiacoch február – máj a september - november (pondelok - štvrtok)

Súčasťou kongresového komplexu sú komfortné ubytovacie kapacity, špičková technika, športovo - relaxačné a kúpeľné - wellness centrá. Jedinečný kúpeľný komplex ponúka lákavé možnosti regenerácie tela i ducha pre každého. Ku komfortu kongresových služieb a záruke poskytovanej kvality prispieva štýlový štvorhviezdičkový Grand Hotel Strand****. Nevšedné prostredie kúpeľných parkov a termálnych bazénov s celoročnou prevádzkou dopĺňajú služby jedinečného hotela postaveného v španielskom štýle s kapacitou 88 lôžok /celková kapacita kúpeľov - 430 lôžok/. K multifunkčnému charakteru hotela prispieva množstvo rehabilitačných a kúpeľných procedúr, gastronomických špecialít, ako aj široká škála hotelových služieb. V hoteli i v priestoroch kúpeľov možno usporiadať kongresy, semináre, sympóziá, workshopy, školenia, obchodné rokovania a firemné akcie. Všetky kongresovo - konferenčné miestnosti je možné priestorovo usporiadať a technicky zariadiť podľa požiadaviek klienta.

Položka Jednotka Cena
Ubytovanie s raňajkami v Grand Hoteli Strand osoba / deň 43 € *
Business center    deň deň 0 €**
Kongresové občerstvenie (káva, čaj, minerálka) osoba 3 €
Kongresové obč. (čerstvé slané a sladké pečivo) osoba 2,50 €
Večera formou bufetu v Grand Hoteli Strand osoba 12,00 €
Obed – menu v Grand Hoteli Strand osoba 7 €

*  v cene ubytovania je zahrnuté: ubytovanie, raňajky v Grand Hoteli Strand****, vstup do termálneho bazéna a wellness, parkovanie pri hoteli, bezplatné pripojenie k wifi internetu v Grand hoteli Strand****, miestny poplatok.

** prenájom rokovacích priestorov v budove Balneoterapie, prenájom projektora a plátna, bezplatný wifi internet v miestnosti.

Copyright © 2013 Kúpele Vyšné Ružbachy, a.s. | Všetky práva vyhradené.